Katılımcılar

“Fen Bilimleri Öğretmenlerine Teknolojik Pedagojik Alan Bilgisi Kazandırma Amaçlı Eğitim Uygulamaları IV” projemizin asil ve yedek katılımcıları belirlenmiştir.

Projemize gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür eder, asil listede yer almayan değerli meslektaşlarımız ile başka çalışmalarda birlikte çalışmayı dileriz.

24 katılımcı (12 kadın, 12 erkek) belirlenirken aşağıdaki aşamalar izlenmiştir;

  • Tüm başvurular excel ortamına aktarılmış, açık uçlu sorulara verilen yanıtlar içerik analiz yöntemi ile kodlanmıştır.
  • Aynı ilden başvurular kendi içerisinden sınıflandırılarak değerlendirilmiştir. Bu sene İstanbul, Şanlıurfa, Kayseri, Niğde ve Bartın illerinden yapılan çok sayıda başvuru bu illerden başvuran adaylar arasında rekabete neden olmuş, katılımcı seçimi konusunda proje ekibini epey zorlamıştır.
  • İllere göre dağılım ortaya çıktıktan sonra, daha önce TÜBİTAK 4005 programında desteklenen projelere katılmayan katılımcılara öncelik verilmiştir.
  • Bölgelere göre başvurular tekrar sınıflandırıldıktan sonra, mesleki tecrübe, kadın-erkek katılımcı sayılarının dağılımı dikkate alınarak katılımcı listesine son hali verilmiştir.

Asil listede yer alan katılımcılara davet mektupları gönderilecektir. Katılım durumlarını 24 Haziran 2016 tarihine kadar onaylamayan katılımcıların durumlarına göre yedek listeden katılımcılar ile iletişime geçilecektir.

ASİL KATILIMCI LİSTESİ

  1. Aslı FETTAHOĞLU, KOCAELİ-Şehit Mehmet Kocabay Ortaokulu
  2. Betül AYHAN BOZATLI- TEKİRDAĞ- Ö.M.M. Tetikol Ortaokulu
  3. Betül PAKSOY- ŞANLIURFA- Işıldar Ortaokulu
  4. Buket AKYOL- NİĞDE- Kırkpınar Hacı Süleyman Filibeli İlkokulu
  5. Can ŞİMŞEK- BİTLİS- Aşağısüphan Ortaokulu
  6. Ebru EBREN, ÇANKIRI- Şabanözü Şehit Murat Somuncu Orta Okulu
  7. Emre AKDOĞAN, NİĞDE- Şehit Polis Okan Acar İmam Hatip Ortaokulu
  8. Erhan KUŞAKSIZ, ARTVİN, Sarıgöl Şehit Onbaşı Soner Ateşsaçan Ortaokulu
  9. Fatih ANAR, İSTANBUL, Yahya Kemal Ortaokulu
  10. Ferhat ÖZTÜRK- SİVAS, Cumhuriyet Ortaokulu
  11. Hatice CANSU ÖZPİR MANTAŞ, İSTANBUL- Özel Küçük Prens Ortaokulu
  12. Mahmut MICIK, İZMİR, Mediha Mahmut Bey Ortaokulu
  13. Mediha KARA, DENİZLİ- Müşerref Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu
  14. Mehmet COŞKUN, HATAY, Hatay Bilim ve Sanat Merkezi
  15. Mustafa İsmet YAĞCI, KAYSERİ- Özel Atlas Koleji
  16. Muzaffer UZ, NEVŞEHİR- Ortahisar Ortaokulu
  17. Nesibe SEVİNDİK, MARDİN, Ilısu Ortaokulu
  18. Reyhan Dudu AKAL, MANİSA- Cumhuriyet Ortaokulu
  19. Gönül TEKİN, BARTIN, Hendekyanı Ortaokulu
  20. Seçil ÇİLİNGİR, ANTALYA- Konaklı Kemal Atlı Ortaokulu
  21. Selim VAROL, SAMSUN, TED Koleji
  22. Sezgi DEMİRAĞ- İSTANBUL- Özel Mürüvvet Evyap Kolejİ
  23. Veysel ÖZDEMİR, ANKARA, Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Ortaokulu
  24. Yakup COŞKUN, BURSA, Ticaret Borsası İmam Hatip Ortaokulu

YEDEK KATILIMCI LİSTESİ

  1. Adalet GÖK TEKİN, ŞIRNAK, Yayalar Ortaokulu
  2. Esra YALDIZLI, KAYSERİ- Fikri Çeliker Ortaokulu
  3. Fatma BAKAR, KASTAMONU, Bilim ve Sanat Merkezi
  4. Feyza YÜKSEL, TOKAT, Karayaka Başaralar Yatılı Bölge Ortaokulu
  5. Sakine ÖZTÜRK, BARTIN- Şehit Üsteğmen Aydın Aydoğmuş Orta Okulu
  6. Mevlüt ETKAR, NİĞDE, Karakapı Durmuş Balarban Ortaokulu
  7. Mesut BELGİŞ, ŞIRNAK, Dicle Ortaokulu
  8. Onur AKSU, GÜMÜŞHANE, 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
  9. Özlem BABAYİĞİT, İSTANBUL, Şehit Er Hasan Genç Ortaokulu
  10. Sayıner TUĞ, RİZE, Hazar Çaysan Ortaokulu
  11. Şenel EREN, KAYSERİ, Rahime Akıncıoğlu Ortaokulu
  12. Yunus ALBOĞA, AKSARAY, Karataş Ortaokulu